Ring til os +45 98 18 32 33

Fokus på

den gode smag

Skøn

Herregårdspark

 

Store og små

Konferencer

 

Stemningsfulde

Værelser

 

Forkælelse,

jacuzzi og pool

 

Naturskønne

omgivelser

Nyd et

Weekendophold

 

Romantisk

Bryllup

 

Online booking






Best Western Scheelsminde
Scheelsmindevej 35
DK-9200 Aalborg SV
Tlf. + 45 98 18 32 33
scheelsminde@scheelsminde.dk 


Danni Bühlmann
Ejer og adm. direktør
Danni@Buhlmann.dk                                                                                


Anemette Bühlmann 
Ejer og adm. direktør 
Anemette@buhlman.dk


Mads Michelsen 
Kommunikations- og marketingchef 
mads.michelsen@buhlmann.dk


Christine Zeuthen 
Vært og eventplanlægger
Event@scheelsminde.dk


Sara Bech 
Receptionschef
Sara@scheelsminde.dk


Anders Westmark Nielsen
Køkkenchef 
Anders@scheelsminde.dk


Mette Andersen 
Restaurantchef
restaurant@scheelsminde.dk


Monika Dolna
Oldfrue
Monika@scheelsminde.dk